TÜM GİRESUNLULAR’DAN EMECAN’A DESTEK

Ana Sayfa » Bizden Haberler » TÜM GİRESUNLULAR’DAN EMECAN’A DESTEK

IMG-20150521-WA0016

Küçükçekmece Tüm Giresunlular Derneği’nin destekleriyle düzenlenen ‘Giresunlu Hemşehrilerimizle Buluşuyoruz’ etkinliği Emine Gülizar Emecan’ı hemşehrileriyle buluşturdu. Giresunlular tarafından yoğun ilgiyle karşılanan gecede konuşan Emecan, “Elimdeki güç ve sizlere olan güvenimle Ankara yolculuğumda siz değerli hemşehrilerimden destek bekliyorum” dedi.

Küçükçekmece Tüm Giresunlular Derneği’nin destekleriyle Küçükçekmece İkitelli İstanbul Düğün Sarayı’nda düzenlenen etkinlik Giresun’un İlçe ve Köy Dernekleri, CHP Küçükçekmece Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yöneticilerini bir araya getirdi. Etkinlikte konuşan Eski Zeytinburnu Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, “Biz ailecek memleketimize her zaman destek verdik ve hiçbir zaman memleketimizden kopmadık. Giresun bizim sevdamız oldu ve Giresunlulara hizmet etmekten her zaman onur duyduk. Bugün huzurlarınıza bir Milletvekili Adayı eşim Emine Gülizar Emecan ile geldim. Siz değerli hemşehrilerimizin desteğiyle Emine Hanım Milletvekili seçilsin. Biz de tüm Türkiye’ye Giresunluların bağlılığını gösterelim” dedi.

Siyasi hayatının nasıl başladığını anlatan Emine Gülizar Emecan, “Eşimin Belediye Başkanlığı dönemiyle birlikte benim de siyasi hayatım başladı. Belediye Başkanlığı öncesi seçim çalışmalarında ve sonrası belediyede aktif şekilde görev aldım. 1994 yılında başlayan siyasi hayatıma bundan sonra mecliste devam edeceğim. Beni Ankara’ya gönderen güç ise siz değerli hemşehrilerimin desteği olacak” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Giresun’a desteklerinden dolayı Emecan ailesine plaket ve Espiye İlçesi adına saat takdim edildi. Küçükçekmece’de yaşayan Giresunluları buluşturan gece Giresunlu Sanatçılar Naci Keskin ve Yücel Öner’in konseriyle devam etti.

IMG-20150521-WA0019

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

TÜRKİYENİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ

FACEBOOKTA BİZ