EMECAN ŞAMPİYONLUK MAÇINDA

Ana Sayfa » Bizden Haberler » EMECAN ŞAMPİYONLUK MAÇINDA

IMG-20150603-WA0004EMECAN ŞAMPİYONLUK MAÇINDA

CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan, Türkiye Basketbol 2. Ligi 2014-2015 sezonu TÜYAP Büyükçekmece ve Yeşilgiresun Belediyespor arasında geçen şampiyonluk mücadelesini izledi. Emecan, Yeşilgiresun Belediyespor’un 15 sayı farkla şampiyon olduğu yarış için, “Şampiyonluğu göğüsleyen memleketimin takımı Yeşilgiresun Belediyespor’u ve büyük mücadele veren bölgemin takımı TÜYAP Büyükçekmece’i gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Türkiye Basketbol 2. Ligi 2014-2015 sezonu TÜYAP Büyükçekmece ve Yeşilgiresun Belediyespor arasında geçen şampiyonluk mücadelesini 15 sayı farkla Yeşilgiresun Belediyespor 75-60 skoru ile kazandı. İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu’nda, Türkiye Basketbol 1. Ligi’ne yükselen TÜYAP Büyükçekmece ve Yeşilgiresun Belediyespor arasında geçen şampiyonluk mücadelesini Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Eski Zeytinburnu Belediye Başkanı Adil Emecan ve CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan da izledi.

Karşılaşmayı 15 sayı farkla Yeşilgiresun Belediyespor kazandı ve şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Kupayı kazanan Yeşilgiresun Belediyespor’un oyuncularını maç sonunda yanlarına giderek kutlayan Emecan, “İki takımda centilmence bir mücadele sergilediler. Güzel bir maç izledik. Giresun benim memleketim, şampiyonluğundan dolayı gurur duyuyorum ve tebrik ediyorum. Ancak bölgem olan Büyükçekmece’yi de 1. Lige çıktığından dolayı tebrik ediyorum. Her iki takıma 1. Ligde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 IMG-20150603-WA0008

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

TÜRKİYENİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ

FACEBOOKTA BİZ