EMECAN 25 YILLIK YUVASINDA NEVŞEHİRLİLER’LE BULUŞTU

Ana Sayfa » Bizden Haberler » EMECAN 25 YILLIK YUVASINDA NEVŞEHİRLİLER’LE BULUŞTU

IMG-20150517-WA0016

CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan, 25 yıldır bağını koparmadığı ve İstanbul’daki yuvası olarak tabir ettiği Bahçelievler Yenibosna’da Nevşehirliler ile bir araya geldi. Yenibosna Nevşehir Özlüce Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği ziyaretinde bir konuşma yapan Emecan, “Yenibosna ile 25 yıllık bir bağımız var. Ben buraya gelin olarak geldim ve hiçbir zaman bağımı koparmadım” dedi.

Bahçelievler Yenibosna’da bulunan Nevşehir Özlüce Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği ziyaretine CHP Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan’ın yanı sıra Eski Zeytinburnu Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, Yenibosna CHP Seçim irtibat bürosu yöneticileri çok sayıda Nevşehirli katıldı. Ziyarette konuşma yapan CHP 3. Bölge Milletvekili Adayı Emine Gülizar Emecan, Yenibosna ile uzun yıllardır kopmayan bir bağının olduğunu söyleyerek, “İstanbul’a 30 yıl önce üniversite eğitimim için geldim. Eşim Dr. Adil Emecan ile evliliğim sonucunda ise Yenibosna ile bağım kurulmuş oldu. 25 yıl önce geldiğim Yenibosna’dan hiçbir zaman bağımı koparmadım. Nevşehirli dostlarımızın da yoğun olarak ikamet ettiği bu semtte onların dostluklarını da kazandım. Şimdi çıktığım siyaset yolunda siz değerli Nevşehirli dostlarımın desteğini bekliyorum” dedi.

Konuşmasında ‘Ben sizlerin içinden biriyim’ diyen  Emecan, “Ben sizlerin içinden çıkmış biriyim. Bu her mahalleye nasip olacak bir şey değildir. Ankara’ya gidecek vekiller ulaşılabilir olmalıdır. Ben buna hazırım. İçinizden bir kardeşiniz olarak Ankara’da çalacak kapınız olacağım” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra Yenibosna esnafını ziyaret eden CHP Milletvekili Emine Gülizar Emecan esnafa ‘Müşteri Velinimetimizdir’ yazılı bir tabela hediye etti.

IMG-20150517-WA0019

IMG-20150517-WA0021

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

TÜRKİYENİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ

FACEBOOKTA BİZ